Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Poznaniu

BIP BIP

Prezentacja zestawu składającego się z ciągnika siodłowego marki MAN TGX wraz z naczepą

12 lipca, 2023

W dniu 22.07.2023 roku o godzinie 15.30 w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Poznaniu odbędzie się prezentacja zestawu składającego się z ciągnika siodłowego marki MAN TGX wraz z naczepą.

Spotkanie zorganizowane przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Ośrodków Szkolenia Kierowców i Instruktorów oraz MAN Truck & Bus Polska sp. z o.o. przy współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Poznaniu, w zakresie udostepnienia infrastruktury WORD.

Na spotkanie zapraszamy przedstawicieli OSK z terenu całej wielkopolski oraz egzaminatorów.

Spotkanie zorganizowano w celu przybliżenia wyzwań jakie stoją zarówno przed OSK jak i przed WORDami w zakresie szkolenia i egzaminowania kandydatów na kierowców w zakresie kat. C+E prawa jazdy.

Spotkanie zostanie podzielone na dwie części:

  1. Teoretyczną – trener ze szkoły jazdy MAN Profidrive – przedstawi informacje o pojeździe, o systemach w nim zastosowanych, o technice jazdy, o wymaganiach ustawowych co do pojazdu i systemów itp.
  2. Praktyczną z zestawem ciągnik + naczepa – zapoznanie się z pojazdem, rozczepianie i spinanie naczepy, jazda po łuku (itp.)

 

We wszelkich sprawach organizacyjnych związanych z prezentacją zestawu w dniu 22 lipca br. na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Poznaniu proszę kontaktować się z p. Cezarym Drozdowskim Prezesem WSOKiI , nr tel. 501-257-294.